شما از یک مرورگر قدیمی استفاده می‌کنید. امکان دارد بعضی از قسمت‌های سایت به درستی نمایش داده نشود!

کسب درآمد با اجاره روزانه ویلا، سوئیت، آپارتمان و اقامتگاه بوم‌گردی

اقامتگاه خود را در میزبون به رایگان ثبت کنید

ثبت اقامتگاه

چرا میزبون؟

میزبون یعنی گسترش سنت دیرینه میهمان‌نوازی ایرانی به کمک ابزارهای نوین و بر پایه اعتماد متقابل. فرقی نمی‌کند که در کدام نقطه از ایران باشید، با ثبت اقامتگاه خود در میزبون، می‌توانید درهای اقامتگاه خود را به روی هزاران کاربر میزبون بگشایید.

مدیریت کامل پنل کاربری

به کمک پنل کاربری خود، هر لحظه از آمار و ارقام اقامتگاه‌های خود مطلع شوید. با به‌روز نگه داشتن تصاویر، اطلاعات و قیمت‌گذاری آن‌ها، شانس خود را برای افزایش رزرو و کسب درآمد بیش‌تر بالاتر ببرید.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

کارشناسان میزبون در تمامی مراحل ثبت و اجاره اقامتگاه، همراه شما هستند. همواره می‌توانید سوالات، پشنهادات و یا انتقادات خود را با ما در میان بگذارید یا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های رایگان کارشناسان میزبون بهرمند شوید.

چگونه میزبان شوم؟

گام اول

ثبت رایگان ویلا، سوئیت، آپارتمان و خانه روستایی

فرقی نمی‌کند چه نوع اقامتگاهی را در اختیار دارید (ویلا، سوئیت، آپارتمان، خانه روستایی، کلبه و یا اقامتگاه‌ بوم‌گردی)؛ ثبت اقامتگاه هیچ‌گاه به این سادگی نبوده! طی چند مرحله ساده می‌توانید اطلاعات مکان اقامتی خود را ثبت کنید. پس از بارگذاری تصاویر اقامتگاه و تعیین قیمت برای روزهای مختلف سال، اقامتگاه شما آماده انتشار خواهد بود.

جذب بیش‌ترین تعداد بازدید کننده

از لحظه انتشار، اقامتگاه شما در معرض هزاران بازدیدکننده قرار خواهد گرفت. کاربران امکانات و تصاویر اقامتگاه شما را به دقت بررسی می‌کنند. قبل از پذیرش میهمانان، اطلاعات فرد رزرو کننده و جزئیات آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. پس از تایید اطلاعات رزرو، در انتظار ورود اولین میهمان خود باشید!

گام دوم
گام سوم

تضمین پرداخت به موقع

کاربران به صورت آنلاین هزینه رزرو یا اجاره روزانه اقامتگاه شما را پرداخت می‌کنند. میزبون به عنوان یک شریک تجاری امین، فرآیند پرداخت و قطعی شدن رزرو را بررسی و اعتبارسنجی می‌کند. پس از پذیرش میهمان و ورود به اقامتگاه، هزینه رزرو به حساب شما واریز خواهد شد.