تفریحات آبی مهیج در جزیرۀ زیبا و بی‌نظیر کیش(خواندن 18 دقیقه)

جزیرۀ زیبا دیدنی و مهیج کیش در طول تاریخ پر خاطره‌اش همیشه برای گردشگران جذاب بوده است. این جزیره در دوران مختلف زندگی‌اش همیشه مردم با سلایق متفاوت را به خود می‌خوانده است. امروزه این جزیره بیش از تمام دوران خود جاذبه دارد. با پیشرفت علم و تکنولوژی رفته رفته امکانات تفریحی تازه‌ای ایجاد شده است. کیش به علت موقعیت و آب و هوایی که دارد مرکز تجمع تفریحات مختلف شده است. در این متن به برخی از تفریحات آبی مهیج این جزیرۀ دل‌انگیز اشاره می‌کنیم.

تفریحات آبی کیش

یکی از تفریحات وسوسه برانگیز تفریحات آبی هستند. اتفاقاً این تفریحات ویژگی‌های خاصی دارند و شرایط خاصی نیاز دارند. خوشبخانه تمام این شرایط در کیش مهیا است. میزبون پیشنهاد می‌کند به کیش سفر کنید و این تفریحات را تجربه کنید.

شاتل کیش

شاتل کیش
شاتل کیش

شاتل کیش از ورزش‌های بسیار هیجان انگیز است. شاتل ساواری را هم به صورت تک نفره و هم به صورت دسته جمعی می‌توان تجربه کرد. این ورزش به این گونه است که شما سوار یک تیوب می‌شوید بعد با قایق‌های تندرو با سرعت بسیار بالا بر روی سطح خلیج همیشگی فارس توسط قایق موتوری کشیده می‌شوید. هیجان این تفریح بسیار بالاست. دیگر اینکه لازم است قدرت بدنی خوبی داشته باشید که در پیچ‌ها بتوانید خودتان را کنترل کنید. در غیر این صورت درون آب خواهید افتاد.

اسکوتر زیر دریایی کیش

اسکوتر زیر دریایی
اسکوتر زیر دریایی

اسکوتر زیر دریایی وسیله‌ای جذاب و پر هیجان است. جالب است بدانید برای تجربۀ این ورزش مهیج نیاز نیست که حتماً آموزش‌های خاص این ورزش را دیده باشید. این دستگاه این امکان را ایجاد می‌کند که همۀ افراد بتوانند غواصی را تجربه کنند. با استفاده از این دستگاه بدون نیاز به حمل وسایل غواصی، بدون داشتن گواهینامۀ خاص غواصی و حتی بدون بلد بودن شنا می‌توانید غواصی کنید.

پاراسل لذتبخش ترین ورزش آبی در کیش

پاراسل
پاراسل

یکی از لذت بخش ترین و محبوب ترین ورزش های آبی در کیش در بین کسانی که می خواهند یک ورزش آبی جذاب را تجربه کنند پاراسل است. برای تجربۀ این ورزش آبی به همراه دوستان یا خانواده خود سوار بر چتر پاراسل می‌شوید و به وسیلۀ قایق با سرعت کشیده می‌شوید و در آسمان آبی کیش اوج می‌گیرید. چتر پاراسل می‌تواند ارتفاعی بین ۱۵۰-۳۰۰ متر بالاتر از سطح دریا را برای شما فراهم کند.

فلای بورد کیش

فلای بورد کیش
فلای بورد کیش

فلای بورد یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحات دریایی کیش است که بسیاری از افراد تنها برای تجربه این تفریح هیجان‌انگیز به کیش سفر می‌کنند. فلای بورد ورزشی آبی است که با اتصال به یک جت اسکی شخصی بر روی هوا معلق نگه داشته می‌شود و با پمپاژ و فشار آب امکان مانور دادن و انجام حرکات نمایشی را ایجاد می‌کند. این کار به وسیله یک کفش انجام می‌شود. کفش مذکور به لوله‌های بزرگی متصل است که آن لوله‌ها نیز به جت اسکی وصل شده است. لوله‌ها با استفاده از پمپاژ آب به حرکت درآمده و کفش و به دنبال آن فردی که کفش را به پا کرده است را کنترل می‌کنند. گفتنی است فرد به راحتی نمی‌تواند خود را بر روی فلای بورد کنترل کند و برای این کار به عضلات قوی نیاز دارد. در ابتدا فرد به کمک فلای بورد چندین بار دور جت اسکی می‌چرخد و سپس تا ۱۲ متر بالا می‌رود که تقریبا می‌توان گفت ارتفاع زیادی است.

این ورزش بسیار هیجان‌انگیز است و برای افرادی که ترس از ارتفاع دارند و یا مشکل قلبی دارند خطرناک است. فلای بورد را تنها افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند انجام دهند و همچنین افرادی که دارای اضافه وزن هستند و وزنی بالای ۱۰۰ کیلوگرم دارند، اجازه استفاده از این ورزش آبی را نخواهند داشت.

اسکوتر برقی کیش

اسکوتر برقی
اسکوتر برقی

اگر به هر دلیلی دوست ندارید به آب بزنید و ترجیح می‌دهید در ساحل باقی بمانید و از دور زیبایی‌های خلیج فارس را تماشا کنید به پیشنهاد میزبون اسکوتر برقی را امتحان کنید. منظورم از اسکوتر برقی همان موتورهای کوچک برقی است که شباهت بسیاری به دوچرخه دارند و به وسیله آن می توانید در جاده های مخصوص دوچرخه سواری از این وسیله استفاده کنید و طبیعت و زیبایی های کیش را مشاهده کنید. نیروی محرکه اسکوترها از باطری تامین می‌شود به طوری که اگر کاملا شارژ شود تا یک ساعت یا بیشتر می‌توانید با آن به موتور سواری مشغول باشید. شما می‌توانید در مراکز تفریحی جزیره کیش از جمله اسکله تفریحی و پارک ساحلی مرجان اسکوتر برقی را اجاره و استفاده کنید. این وسیله خطری ندارد اما به هر حال بهتر است احتیاط را رعایت کنید. اگر سرعت زیادی نداشته باشید هیچ اتفاق بدی نخواهد افتاد.

کایت بوردینگ

کایت بورد
کایت بورد

اما کایت‌ بوردینگ (Kiteboarding) این تفریح از تلفیق اسکی روی آب و پاراگلادینگ شکل گرفته است. در این ورزش نیروی کشش کایت نیروی لازم برای اسکی روی سطح آب را تأمین می‌کند. برای تجربۀ این تفریح نیاز است که آمادگی بدنی داشته باشید و قبلاً آن را تجربه کرده باشید. اما به هر حال همیشه یک اولین باری وجود دارد. شاید این بار که به این جزیره سفر کردید اولین بار تجربۀ این تفریح لذت‌بخش باشد.

جت اسکی

جت اسکی
جت اسکی

اگر طرفدار هیجان و سرعت بالا هستید جت اسکی برای شما یک پیشنهاد ویژه خواهد بود. ضمن اینکه تفریح با جت اسکی فرصت تجربۀ سرعت بالا بر پهنۀ وسیع خلیج فارس را ایجاد می‌کند. این ورزش یا تفریح مهیج بسیار مورد علاقۀ گردشگران قرار می‌گیرد. چون یک تجربۀ ناب و منحصر به فرد است.

جت اسکی
جت اسکی

نکات قابل توجه: از هر جت اسکی در هر دور تفریح در نهایت دو نفر می‌توانند استفاده کنند. میزان هزینۀ تفریح با جت اسکی برای هر دور که ۱۵ دقیقه زمان را شامل می‌شود ۷۵۰۰۰ تومان خواهد بود.

شرایط و قوانین تفریح با جت اسکی در جزیرۀ کیش

جت اسکی
جت اسکی
 • تعداد نفراتی که می‌توانند هم‌زمان از جت اسکی استفاده کنند بر اساس وزن افراد تعیین می‌شود. بر این مبنا افراد سنگین وزن باید به تنهایی جت اسکی را تجربه کنند. البته این مسأله به قدرت و توان موتور جت اسکی نیز بی ارتباط نخواهد بود. جت اسکی‌ قوی‌تر می‌تواند وزن بیشتری را تحمل کند.
 • پیش از شروع زمان تفریح با جت اسکی در کلوپ مربوطه به واسطۀ مربیان مجرب آموزش‌های لازم ارائه می‌گردد. این آموزش‌ها را جدی بگیرید. با توجه به این آموزش‌ها امنیت خود را در حین تفریح تضمین خواهید کرد.
 • در هنگام تفریح با جت اسکی از محدودۀ مشخص شده توسط مسئولین کلوپ دریایی مربوطه خارج نشوید و به محدودۀ سایر کلوپ‌ها و شناورها نروید.
 • از انجام مانورهای آکروباتیک و خطرناک اجتناب کنید. محدودۀ مشخص شده یک محیط تفریحی است.
 • برای جلوگری از برخوردهای احتمالی بین جت اسکی شما و سایر افراد لازم است دست کم ۱۰۰ متر با دیگر شناورها فاصله داشته باشید.
 • در تفریح با جت اسکی باید جانب احتیاط را همچون زمان رانندگی با ماشین سواری رعایت کنید. از جمله در هنگام دورزدن لازم است به قدر کافی سرعت خود را کم کنید تا تعادل جت اسکی از بین نرود و منجر به واژگونی جت اسکی نگردد.
 • اما به هر حال اگر جت اسکی دچار واژگونی شد آرامش خود را حفظ کنید. فرمان جت اسکی را رها کنید و اجازه دهید دستگاه به صورت خودکار به حالت اولیۀ خود برگردد. اگر فرمان را به موقع رها نکنید آب وارد موتور دستگاه می‌شود.
 • اگر بر پهنۀ وسیع خلیج فارس در حال تفریح با جت اسکی شناوری را دیدید که به سمت شما می‌آمد و احتمال برخورد را داشتید اهرم گاز را رها کنید و فرمان جت اسکی را به یک سمت به طور کامل بچرخانید. مراقب باشید که به جای اهرم گاز اهرم ترمز را رها نکنید. در این صورت با شدت بسیار به مانع یا شناور دیگر برخورد خواهید کرد.

پ.ن: سرعت بالای جت اسکی نیازمند دقت و احتیاط زیادی است. از آنجایی که به طور مداوم از جت اسکی استفاده نمی‌شود و تنها برای ۱۵ دقیقه و به منظور تفریح مورد استفاده قرار می‌گیرد نیازمند دقت و احتیاط بیشتر خواهد بود.

 • استفاده از جلیقه نجات و کلاه ایمنی در هنگام استفاده از جت اسکی الزامی است. کلوپ دریایی جلیقۀ نجات و کلاه ایمنی را در اختیار گردشگران قرار خواهد داد.
 • جت اسکی یکی از مهیج‌ترین تفریحات آبی محسوب می‌شود. این لقب را به دلیل سرعت بسیار کسب کرده است. افرادی که تفریح جت اسکی را انتخاب می‌کنند لازم است توانایی کنترل سرعت بسیار آن را داشته باشند. شاید بتوان گفت تفریح جت اسکی یکی از تفریحاتی است که علاوه بر آموزش به مهارت کنترل دستگاه نیز احتیاج دارد.

 اسکی روی آب

یکی دیگر از تفریحات جذاب و مهیج آبی در جزیرۀ پرجاذبۀ کیش اسکی بر پهنۀ وسیع و درخشان خلیج فارس است. در مورد چگونگی این تفریح لازم است بگویم افراد برای تجربۀ این ورزش آبی باید اسکی مخصوص را به پا کنند. سپس با سرعتی تقریباً در حدود ۳۰ کیلومتر بر ساعت روی آب کشیده خواهند شد.

اسکی روی آب
اسکی روی آب

لازم است بدانید نخستین سایت تفریح مهیج اسکی روی آب در خاورمیانه متعلق به جزیرۀ کیش است. این تفریح به دو شیوه قابل اجرا است:

اسکی روی آب با قایق:

نوع قدیمی‌تر و شاید معمولی‌تر اسکی روی آب با کمک قایق صورت می‌گیرد. در این نوع اسکی روی آب اسکی به یک قایق متصل می‌شود و سپس با حرکت قایق اسکی نیز به دنبال آن بر پهنۀ آب کشیده می‌شود. این نوع اسکی روی آب ۸۰۰۰۰ تومان هزینه دارد. همچنین مدت زمان تفریح ۲۰ دقیقه خواهد بود.

کِیبل اسکی:

در این روش که تازه‌تر به نظر می‌رسد اسکی به وسیلۀ قایق بر پهنۀ آب کشیده نمی‌شود. در این روش فرد اسکی کننده کابلی را در دست نگه می‌دارد. این کابل به نقطه‌ای در برج دریایی وصل شده است. با حرکت قلاب که از دو جهت به برج دریایی وصل است اسکی به حرکت در خواهد آمد. برای این نوع اسکی روی آب از پاراگلایدر نیز استفاده می‌شود. کیبل اسکی کیش ۸۶۰ متر طول و ۱۶۰ متر عرض دارد. این کیبل اسکی که لقب بزرگ‌ترین کیبل اسکی جهان را به خود نسبت داده است ۵ برج دارد. این کیبل بزرگ در آنِ واحد امکان اسکی روی آب را برای ۱۲ نفر به طور هم‌زمان فراهم می‌کند. سرعت اسکی به این طریق بین ۲۸ تا ۶۲ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

اسکی روی آب
اسکی روی آب

نکات قابل توجه: کیبل اسکی در کیش در مجاورت اسکله تفریحی بزرگ کیش و پلاژ آقایان قرار دارد. هزینۀ تفریح اسکی روی آب با روش کیبل اسکی به ازای هر ۶۰ دقیقه برای هر نفر ۶۰۰۰۰ تومان خواهد بود.

بنانا

بنانا
بنانا

بنانا بسیار شبیه تفریح آبی شاتل است. تفاوت بنانا و شاتل در شکل تیوپ منحصر می‌شود. در بنانا شکل تیوپ شبیه موز طراحی شده است.

بنانا
بنانا

به همین دلیل هم به این تفریح بنانا گفته می‌شود. در مورد چگونگی انجام این تفریح باید بگویم شما بر این تیوپ موزی شکل سوار شده و به وسیلۀ یک قایق تندرو بر پهنۀ آب کشیده خواهید شد. البته این تفریح بی شباهت به موج‌سواری نیست.

بنانا
بنانا

در واقع سرعت و هیجان حرکت بر پهنۀ آب جذابیت ویژۀ این تفریح محسوب می‌شود. در ضمن هزینۀ این تفریح نسبت به سایر تفریحات آبی مناسب‌تر است. به ازای ۱۰ الی ۲۰ دقیق تفریح با بنانا ۵۰۰۰۰ تومان هزینه دریافت می‌گردد.

پ.ن: بنانا از هیجان کمتری نسبت به دیگر تفریحات آبی برخوردار است. به همین دلیل این تفریح برای کودکان یا افرادی که به هیجان خیلی زیاد علاقه ندارند مناسب‌تر به نظر می‌رسد.

بیگ بال

یکی دیگر از تفریحات مفرح و مهیج در کیش بیگ بال است. این تفریح به هیچ عنوان خطری ندارد. از این جهت یک تفریح ایمن محسوب می‌شود و کودکان نیز می‌توانند به راحتی آن را تجربه کنند. به علاوه بسیار بامزه است و تجربه‌ای شیرین لذت‌بخش و متفاوت خواهد بود.

بیگ بال
بیگ بال

در این تفریح فرد وارد یک توپ بزرگ می‌شود. سپس توپ بزرگ به وسیلۀ مسئول بخش بر پهنۀ خلیج فارس رها می‌شود. فردی که به درون توپ وارد شده است باید تا می‌تواند حرکت کند تا توپ بر اثر حرکات او بر روی آب تکان بخورد. اگر موفق شوید توپ بزرگ را بغلتانید همراه آن بر پهنۀ وسیع خلیج فارس خواهید غلتید.

بیگ بال
بیگ بال

در صورت تمایل به تجربۀ این تفریح مفرح و جالب به ساحل مرجان بروید. برای استفاده از این امکان تفریحی هر روزه از صبح تا شب فرصت خواهید داشت. البته در ساعات اوج گرما نمی‌توانید از این تفریح استفاده کنید.

بیگ بال
بیگ بال

در ارائه و مدت زمان این تفریح سلیقۀ شما شرط خواهد بود. در واقع هم نوع وسیله و هم مدت زمان استفاده را شما انتخاب می‌کنید. به این ترتیب هزینۀ پرداختی نیز متغیر خواهد بود. هزینۀ این تفریح از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰۰ تومان متغیر است. همچنین مدت زمان تفریح از از ۱۰ دقیقه تا ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه قابل انعطاف خواهد بود.

بادی مارینا

بادی مارینا
بادی مارینا

یکی دیگر از تفریحات آبی مهیج و جذاب که اتفاقاً کودکان هم می‌توانند در آن شریک باشند و از سفر به کیش لذت ببرند بادی مارینا نام دارد.

بادی مارینا
بادی مارینا

بادی مارینا در واقع سرسره‌هایی بادی هستند که بر پهنۀ خلیج فارس بر سطح آب قرار گرفته‌اند. افراد علاقه‌مند به این تفریح شیرین و جذاب می‌توانند بر روی سرسره‌های بادی قدم بزنند یا از آن سر بخورند.

بادی مارینا
بادی مارینا

البته ممکن است در حین سُرخوردن ماهی‌ها را در حال شناکردن ببینید. بادی مارینا بسیار جذاب و دوست داشتنی است. در واقع در این تفریح بر آب‌های زلال و شفاف و آبی خلیج فارس طعم شیرین زندگی را خواهید چشید.

هزینه: ۶۰۰۰۰ تومان

مدت زمان: ۱ ساعت

پلاژها

پلاژ
پلاژ

یکی از تفریحات مهیجی که اصولاً گردشگران در سفر به کیش و بر پهنۀ خلیج فارس مایلند تجربه‌اش کنند شناکردن است. مسلماً شناکردن در آب‌های نیلگون خلیج فارس بسیار جذاب و وسوسه برانگیز خواهد بود. اما شناکردن در آب‌های نیلگون خلیج فارس به ساحلی مناسب جهت شناکردن نیاز دارد. همچنین لازم است افرادی به منظور حفظ شناگر در حال شنا در ساحل حضور داشته باشند که اگر چنانچه خطری شناگر را تهدیدی می‌کرد برای نجات حاضر شوند.

پلاژ
پلاژ

به همین منظور در کیش پلاژهایی در نظر گرفته شده است. اولین نکته اینکه این پلاژها محدوده‌هایی حفاظت شده از خلیج فارس هستند. در این محدوده‌های حفاظت شده گردشگران می‌توانند با فراغ خاطر به شنا بپردازند یا از حضور در ساحل لذت ببرند. دوم اینکه این پلاژها نجات غریق سایه‌بان، سالن‌های بدنسازی مهیج همراه با مربی زبده، دوش آب شیرین را در اختیار گردشگران عزیز قرار می‌دهند.

پلاژ
پلاژ

در ضمن این پلاژها به دو گروه مخصوص بانوان و مخصوص آقایان تقسیم می‌شوند. پلاژهای مخصوص بانوان در بخش شمالی جزیره و پلاژهای مخصوص آقایان در بخش شمال شرقی جزیره واقع شده‌اند.

هزینه: ۱۲۰۰۰۰ تومان

قایق سواری

یکی دیگر از تفریحات آبی که همیشه در طول تاریخ وجود داشته است، امروزه هم همچنان وجود دارد و در آینده هم به حتم وجود خواهد داشت قایق‌سواری است. البته اصولاً در هر کجای دنیا که آب وجود داشته باشد قایق‌سواری هم صد در صد بر قرار خواهد بود. اما قایق‌سواری بر پهنۀ وسیع خلیج فارس را با هیچ امکان دیگری نمی‌توان عوض کرد. در جزیرۀ بی‌همتای کیش انواع قایق برای تفریح گردشگران آمادۀ خدمت‌گزاری خواهند بود. برخی از انواع قایق‌سواری در کیش عبارتند از:

قایق‌سواری با قایق تندروی معمولی

قایق‌سواری در کیش
قایق‌سواری در کیش

هزینه: ۷۰۰۰۰ تومان     مدت زمان: ۳۰ دقیقه

قایق‌سواری با قایق تندروی دو موتوره 

قایق‌سواری در کیش
قایق‌سواری در کیش

هزینه: ۹۰۰۰۰ تومان     مدت زمان: ۳۰ دقیقه

قایق‌سواری با انواع قایق‌های پدالی و پارویی

قایق‌سواری در کیش
قایق‌سواری در کیش

هزینه: ۳۰۰۰۰ تومان     مدت زمان: ۲۰ دقیقه

قایق‌سواری با قایق‌های بادبانی کاتاماران

قایق کاتاماران
قایق کاتاماران

پ.ن: قایق کاتاماران قایقی دوطرفه است. برای راندن این قایق دو طرفه لازم است قایق‌ران تعادل قایق را ایجاد کند. این نوع قایقرانی به قدرت و سرعت عمل احتیاج دارد. البته شاید کار راحتی نباشد اما به حتم چالش برانگیز مهیج و جذاب خواهد بود.

هزینه: ۱۳۰۰۰۰ تومان     مدت زمان: ۳۰ دقیقه

قایق‌سواری با انواع قایق‌های بادبانی

قایق‌سواری در کیش
قایق‌سواری در کیش

هزینه: ۲۷۰۰۰۰ تومان     مدت زمان: ۳۰ دقیقه

قایق‌سواری با قایق کف شیشه‌ای

قایق‌سواری در کیش
قایق‌سواری در کیش

هزینه: ۳۰۰۰۰ تومان     مدت زمان: ۲۰ دقیقه

شناور آکواریوم

شناور آکواریوم
شناور آکواریوم

به دنیای زیر آب علاقه دارید؟ کنجکاو هستید که بدانید در زیر این آب‌های به ظاهر آرام چه دنیایی در جریان است؟ هرگز به یک سفر هیجان انگیز به زیر آب فکر کرده‌اید؟ به نظر شما وسوسه برانگیز نیست؟ اجازه دهید طور دیگری بپرسم. به نظر شما امکان دارد در مقابل چنین وسوسه‌ای مقاومت کرد؟ اگر شما هم کنجکاو و ماجراجو هستید، اگر دوست دارید زندگیِ در جریان در زیر آب‌های نیلگون و به ظاهر آرام خلیج فارس را از نزدیک با چشمان خودتان بدون واسطه ببینید شناور آکواریوم یک انتخاب ویژه و تکرارناپذیر است. از این فرصت پرشگفتی حتماً استفاده کنید.

هزینه: ۵۰۰۰۰

زمان استفاده: هر روز ۱۰:۰۰ تا ۱۷:۰۰ هر یک ساعت یک بار

پارک آبی اوشن

پارک آبی اوشن
پارک آبی اوشن

یکی دیگر از تفریحات پرهیجان و پرشگفتی و جذاب در جزیرۀ کیش یا شاید بهتر باشد بگویم بر پهنۀ بی‌کران خلیج فارس پارک آبی اوشن است. این پارک آبی روباز انواع و اقسام تفریحات مهیج آبی از قبیل سقوط از برج‌ها و سُرخوردن از سرسره‌های بلند و مارپیچ آبی را برای گردشگران ماجراجو و دوستدار هیجان به ارمغان آورده است. شک نداشته باشید در پارک آبی اوشن لحظات جذاب و شیرینی را خواهید گذراند.

پ.ن: لذت سفر به کیش در پارک آبی اوشن تکمیل خواهد شد.

هزینه: ۱۳۵۰۰۰ تومان

ساعات استفاده: آقایان، روزهای زوج ۱۰:۰۰ تا ۱۶:۰۰ و جمعه‌ها ۹:۰۰ تا ۱۶:۰۰

بانوان، روزهای فرد ۱۰:۰۰ تا ۱۶:۰۰ و پنج شنبه‌ها ۰۹:۰۰ تا ۱۶

ماهیگیری

ماهیگیری
ماهیگیری

یکی دیگر از امکانات جذابی که جزیرۀ کیش به گردشگران می‌بخشد امکان ماهیگیری است. شاید خیلی از ما آدم‌ها دوست داشته باشیم که دست کم یک با در عمرمان لذت ماهیگیری را تجربه کنیم. خوشبختانه در کیش شرایط تحقق این آرزو مهیاست. در جزیرۀ کیش کلوپ‌هایی تأسیس شده‌اند که تمام وسایل و تجهیزات لازم جهت ماهیگیر را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند. شنا با مراجعه به این کلوپ‌ها می‌توانید لذت ماهیگیری را تجربه کنید.

پ.ن ۱: ماهیگیری به تمرکز احتیاج دارد. البته اگر ماهیگیری را تجربه کنید خواسته ناخواسته قدرت تمرکز خود را نیز افزایش داده‌اید.

پ.ن ۲: در کیش دو نوع از روش‌های متداول ماهیگیری ارائه می‌شود. انتخاب با شماست.

ماهیگیری ثابت با شناور

هزینه: ۱۴۰۰۰۰ تومان برای ۱ تا ۳ نفر     مدت زمان: ۳ ساعت

ماهیگیری ترولینگ با شناور

هزینه: ۳۵۰۰۰۰ تومان برای ۱ تا ۵ نفر     مدت زمان: ۳ ساعت

پ.ن: این روش از هیجان بیشتری برخوردار است. در این روش طعمه را با ریسۀ لیدر به نخ اصلی غلاب ماهیگیری وصل می‌کنند. پس از اینکه چوب ماهیگیری ثابت شد قایق شروع به حرکت می‌کند و غلاب را می‌کشد. این روش بیشتر جنبۀ تفریحی دارد. چون در بیشتر مواقع بعد از عکس گرفتن از ماهی و وزن کردن و شماره‌گذاری آن ماهی را رها می‌کنند.

کشتی‌های تفریحی

کشتی تفریحی
کشتی تفریحی

در جزیرۀ کیش کشتی‌هایی تفریحی در حال خدمت‌رسانی به گردشگران هستند. این کشتی‌ها خدمات خود را به صورت سانس‌هایی دو ساعته به گردشگران ارائه می‌دهند. در این کشتی‌ها خدمات متفاوتی از قبیل اجرای موسیقی به صورت زنده، اجرای انواع جُنگ‌های شاد، استندآپ کمدی و انواع و اقسام برنامه‌های شاد و مهیج به صورت زنده برگزار می‌شود. در ضمن این کشتی‌های تفریحی اغلب به رستوران نیز مجهز هستند. برخی از این کشتی‌های تفریحی در جزیرۀ کیش عبارتند از:

کشتی رانیا

تنروترین کشتی تفریحی بر پهنۀ خلیج فارس که گنجایش پذیرش ۴۰۰ نفر مهمان به صورت هم‌زمان را دارد به نام کشتی رانیا خوانده می‌شود. در این کشتی امکاناتی از قبیل رستوران، کافی‌شاپ، عرشۀ وی آی پی به مسافران ارائه می‌گردد.

هزینه: ۸۵۰۰۰ تومان

کشتی آکواریوم طوطیا

این کشتی تفریحی علاوه بر خدمات رایج از قبیل رستوران و کافی‌شاپ و اجرای برنامه‌های زنده از کف‌پوش شیشه‌ای برخوردار است. این کف‌پوش شیشه‌ای محبوبیت این کشتی تفریحی را هزاران برابر افزایش داده است.

هزینه: ۶۰۰۰۰ تومان

کشتی آرتمیس

بزرگترین رستوران دریایی نه تنها جزیرۀ کیش که کل کشور کشتی آرتمیس نام دارد. این کشتی ۳۰ متر طول و ۱۰ متر عرض دارد. همچنین این کشتی دو طبقه است. در طبقۀ اول این کشتی ۱۳۰ صندلی برای مهمانان در نظر گرفته شده است.

هزینه: ۸۵۰۰۰ تومان

کشتی دنا

کشتی ۳ طبقۀ دنا ساخت کشور استرالیاست. این کشتی از نوع کشتی‌های کاتاماران است. کشتی تفریحی دنا ۲۵۰ نفر ظرفیت دارد.

هزینه: ۷۰۰۰۰ تومان

کشتی نوید دریا

کشتی تفریحی نوید دریا دارای ۳ طبقه است. این کشتی سالن وی آی پی، سالن فرست کلاس و همچنین سالن موزیک و یک کافی‌شاپ دریایی نیز دارد.

هزینه: ۹۰۰۰۰ تومان

کشتی سیمرغ خلیج فارس 

کشتی تفریحی سیمرغ خلیج فارس نیز علاوه بر سایر امکانات کشتی‌های تفریحی جزیرۀ کیش از کف شیشه‌ای برخوردار است.

هزینه: ۷۰۰۰۰ تومان

کشتی آکواریوم گردشگر

کشتی تفریحی آکواریوم گردشگر نیز همان طور که از نامش پیداست هم چون یک آکواریوم بر چهنۀ خلیج فارس گردش می‌کند. از کف شیشه‌ای این کشتی تفریحی نیز می‌توانید اعماق خلیج فارس را ببینید.

هزینه: ۵۰۰۰۰ تومان

کشتی اوستا

کشتی تفریحی و مجلل اوستا ظرفیت پذیرش ۴۵۰ مهمان به صورت همزمان را دارا می‌باشد.

هزینه: ۹۰۰۰۰ تومان

کشتی ستاره

در این کشتی تفریحی به واسطۀ پنجره‌های تعبیه شده در سالن زیر آب امکان تماشای  عجایب دنیای زیر آب تا عمق ۲٫۵ متری به شما هدیه خواهد شد.

هزینه: ۶۰۰۰۰ تومان

پیشینۀ کیش:

جزیرۀ کیش؛ مرکز توریستی گردشگری بین‌المللی

سفر به کیش

با سفر به این جزیرۀ جذاب و دیدنی، پر هیجان ترین و شگفت انگیزترین تفریحات آبی را تجربه کنید. هیجان، حس جوانی است. با تجربۀ این تفریحات اجازه دهید آدرنالین در رگ‌های شما جریان بیابد. بدن همان طور که به غذا احتیاج دارد به انجام تفریحات مهیج نیز محتاج است. اما فراموش نکنید که هیجان این تفریحات و لذت بردن از آن در گرو استراحت کافی و مناسب است. کافی است پیش از سفر با رزرو سوئیت در کیش از هرگونه دغدغۀ خاطری دربارۀ اقامتگاه، خود را رها کنید. با استراحت کافی در یک سوئیت کیش را با فراغ خاطر تجربه کنید و تا می‌توانید از زندگی و زیبایی‌هایش لذت ببرید.

2 دیدگاه‌ها

 1. دیدگاه شما در انتظار بررسی می‌باشد

  WEBTOON Free Coins Event 2021

  sound Tips To visceral A augmented Online Video Game Player

  There are appropriately many things full of zip later good video gaming and the ideas that create your experience more fun. It never hurts to learn more practically this fun method of recreation and how to acquire the most out of any gaming experience. testing the article under for some good insider recommendation you can use for success.

  If you are a gamer, you already know that video gaming can be a lovely costly hobby. If you desire to buy the latest and greatest extra game, it will usually cost you at least $50 or $60. back you sink that nice of child support in a supplementary game, realize your research and check out several reviews upon this further game. Be sure it is one that will manage to pay for you once countless hours of pleasure past you purchase it.

  For parents, video games can gift a genuine conundrum. Your kids utterly want to perform the latest and greatest games that their friends are talking about, but you desire to have some direct higher than what they experience. The solution is simple: reach a tiny multi-player gaming gone your children! acquit yourself together behind them so that you know what they’re seeing and doing.

  Pay attention to how much maintenance your minor is spending upon video games. These products aren’t cheap and there is often the complementary of buying more trappings within the game itself. Set monthly and twelve-monthly limits on the amount of money that can be spent on video games. Also, have conversations in the manner of your kids approximately budgeting.

  Video games are a lot of fun, but they can be quite tricky, too. If you are beached on a game, go online and search for cheats. Most games have some sort of cheat or cheats that can create them a lot easier. handily search in your favorite search engine and you can easily find cheats to make your game act out better.

  Use video game playing period to motivate your children. Does your child love to be in video games? do you have a difficult era motivating him to much of anything? As your child completes chores, permit him to put-on a clear amount of video game time. For instance, if you want your son to reach the dishes, allow him fake for half an hour later he completes this task.

  When choosing video games for your children, it is important to realize a tiny research first. make use of the rating symbols upon the front of the packaging, and the game descriptions on the back. But, you can as well as gain vital opinion by talking to additional kids, parents and checking out online forums to acquire real answers practically capture content.

  Try the library to find the money for a game a shot since you buy it. Public libraries sometimes carry games that you are allowed to borrow for free. There are often games for many alternating systems, correspondingly just check the catalog to look if the one you want is available.

  Wait for game of the year editions of major titles. These often arrive out a year or more after the indigenous title, but count a lot of the downloadable and supplementary content that was released in stages after the initial title. These games meet the expense of a lot more bang for the buck.

  KW:
  How To Get Free Coins For WEBTOON 2021
  How To Get Free Coins In WEBTOON 2021
  WEBTOON Fastpass Hack 2021
  How To Get WEBTOON Coins For Free 2021
  How To Get Free Coins On WEBTOON 2021
  WEBTOON Free Coins Hack 2021

 2. دیدگاه شما در انتظار بررسی می‌باشد

  WEBTOON How To Get Free Coins 2021

  hermetic Tips To beast A improved Online Video Game Player

  There are correspondingly many things effective following great video gaming and the ideas that create your experience more fun. It never hurts to learn more virtually this fun method of recreation and how to acquire the most out of any gaming experience. examination the article under for some great insider opinion you can use for success.

  If you are a gamer, you already know that video gaming can be a lovely expensive hobby. If you desire to purchase the latest and greatest additional game, it will usually cost you at least $50 or $60. past you sink that nice of grant in a supplementary game, complete your research and check out several reviews upon this additional game. Be clear it is one that will offer you taking into account countless hours of pleasure past you buy it.

  For parents, video games can present a real conundrum. Your children unquestionably desire to piece of legislation the latest and greatest games that their associates are talking about, but you desire to have some run higher than what they experience. The solution is simple: do a tiny multi-player gaming considering your children! work together later them so that you know what they’re seeing and doing.

  Pay attention to how much allowance your young person is spending upon video games. These products aren’t cheap and there is often the complementary of buying more superfluities within the game itself. Set monthly and yearly limits on the amount of keep that can be spent on video games. Also, have conversations with your children just about budgeting.

  Video games are a lot of fun, but they can be quite tricky, too. If you are stuck on a game, go online and search for cheats. Most games have some sort of cheat or cheats that can make them a lot easier. straightforwardly search in your favorite search engine and you can easily locate cheats to make your game put on an act better.

  Use video game playing time to trigger your children. Does your child love to put-on video games? realize you have a hard grow old motivating him to much of anything? As your child completes chores, permit him to put on an act a certain amount of video game time. For instance, if you want your son to reach the dishes, allow him feat for half an hour subsequently he completes this task.

  When choosing video games for your children, it is important to pull off a little research first. make use of the rating symbols upon the front of the packaging, and the game descriptions on the back. But, you can with gain essential recommendation by talking to additional kids, parents and checking out online forums to get real answers just about take over content.

  Try the library to come up with the money for a game a shot past you purchase it. Public libraries sometimes carry games that you are allowed to borrow for free. There are often games for many alternative systems, thus just check the catalog to look if the one you want is available.

  Wait for game of the year editions of major titles. These often come out a year or more after the native title, but attach a lot of the downloadable and supplementary content that was released in stages after the initial title. These games pay for a lot more bang for the buck.

  KW:
  How To Hack WEBTOON Coins 2021
  WEBTOON Free Coins 2021
  How To Get Coins On WEBTOON 2021
  Free Coins WEBTOON 2021
  WEBTOON Fastpass Hack 2021
  WEBTOON Free Coins 2021

 3. دیدگاه شما در انتظار بررسی می‌باشد

  WEBTOON Free Coins Apk 2021

  sound Tips To living thing A enlarged Online Video Game Player

  There are suitably many things in action gone good video gaming and the ideas that create your experience more fun. It never hurts to learn more not quite this fun method of recreation and how to get the most out of any gaming experience. investigation the article below for some good insider information you can use for success.

  If you are a gamer, you already know that video gaming can be a lovely expensive hobby. If you desire to purchase the latest and greatest supplementary game, it will usually cost you at least $50 or $60. before you sink that kind of keep in a extra game, pull off your research and check out several reviews upon this additional game. Be sure it is one that will provide you next countless hours of pleasure previously you purchase it.

  For parents, video games can gift a real conundrum. Your kids no question desire to achievement the latest and greatest games that their associates are talking about, but you desire to have some control beyond what they experience. The answer is simple: attain a tiny multi-player gaming following your children! work together with them thus that you know what they’re seeing and doing.

  Pay attention to how much keep your teenage is spending upon video games. These products aren’t cheap and there is often the marginal of buying more trappings within the game itself. Set monthly and once a year limits upon the amount of child maintenance that can be spent on video games. Also, have conversations with your children practically budgeting.

  Video games are a lot of fun, but they can be quite tricky, too. If you are stranded on a game, go online and search for cheats. Most games have some sort of cheat or cheats that can make them a lot easier. straightforwardly search in your favorite search engine and you can easily locate cheats to create your game performance better.

  Use video game playing period to get going your children. Does your child love to work video games? complete you have a difficult time motivating him to much of anything? As your child completes chores, permit him to produce an effect a sure amount of video game time. For instance, if you desire your son to complete the dishes, allow him show for half an hour taking into account he completes this task.

  When choosing video games for your children, it is important to attain a tiny research first. make use of the rating symbols upon the tummy of the packaging, and the game descriptions on the back. But, you can along with gain valuable opinion by talking to additional kids, parents and checking out online forums to get genuine answers nearly take possession of content.

  Try the library to have the funds for a game a shot past you buy it. Public libraries sometimes carry games that you are allowed to borrow for free. There are often games for many substitute systems, therefore just check the catalog to see if the one you desire is available.

  Wait for game of the year editions of major titles. These often come out a year or more after the indigenous title, but supplement a lot of the downloadable and new content that was released in stages after the initial title. These games present a lot more bang for the buck.

  KW:
  WEBTOON Free Coins 2021
  Fast Pass WEBTOON Hack 2021
  How To Get Coins On WEBTOON 2021
  WEBTOON Fastpass Hack 2021
  WEBTOON Free Coins Event 2021
  What Are WEBTOON Coins 2021

 4. دیدگاه شما در انتظار بررسی می‌باشد

  WEBTOON Free Coins 2021

  hermetic Tips To creature A improved Online Video Game Player

  There are so many things in force next great video gaming and the ideas that make your experience more fun. It never hurts to learn more not quite this fun method of recreation and how to acquire the most out of any gaming experience. laboratory analysis the article below for some good insider information you can use for success.

  If you are a gamer, you already know that video gaming can be a lovely costly hobby. If you want to purchase the latest and greatest other game, it will usually cost you at least $50 or $60. in the past you sink that kind of child maintenance in a further game, complete your research and check out several reviews upon this other game. Be determined it is one that will pay for you gone countless hours of pleasure in the past you purchase it.

  For parents, video games can gift a genuine conundrum. Your kids extremely desire to ham it up the latest and greatest games that their connections are talking about, but you desire to have some run higher than what they experience. The solution is simple: reach a little multi-player gaming gone your children! operate together next them hence that you know what they’re seeing and doing.

  Pay attention to how much grant your youngster is spending on video games. These products aren’t cheap and there is often the marginal of buying more flourishes within the game itself. Set monthly and twelve-monthly limits on the amount of maintenance that can be spent on video games. Also, have conversations taking into account your children roughly budgeting.

  Video games are a lot of fun, but they can be quite tricky, too. If you are high and dry upon a game, go online and search for cheats. Most games have some sort of cheat or cheats that can create them a lot easier. suitably search in your favorite search engine and you can easily locate cheats to create your game statute better.

  Use video game playing epoch to put into action your children. Does your child adore to play a role video games? get you have a hard era motivating him to much of anything? As your child completes chores, permit him to play a part a positive amount of video game time. For instance, if you want your son to complete the dishes, allow him work for half an hour later he completes this task.

  When choosing video games for your children, it is important to realize a little research first. make use of the rating symbols upon the front of the packaging, and the game descriptions on the back. But, you can also gain essential assistance by talking to supplementary kids, parents and checking out online forums to acquire genuine answers just about take control of content.

  Try the library to manage to pay for a game a shot past you buy it. Public libraries sometimes carry games that you are allowed to borrow for free. There are often games for many alternative systems, as a result just check the catalog to look if the one you want is available.

  Wait for game of the year editions of major titles. These often come out a year or more after the indigenous title, but append a lot of the downloadable and additional content that was released in stages after the initial title. These games give a lot more bang for the buck.

  KW:
  WEBTOON Fastpass Hack 2021
  Free WEBTOON Coins 2021
  How To Get Free Coins WEBTOON 2021
  How To Get Coins On WEBTOON 2021
  How To Get Free Coins In WEBTOON 2021
  How To Get Free Coins On WEBTOON 2021

 5. دیدگاه شما در انتظار بررسی می‌باشد

  WEBTOON Free Coins Hack 2021

  unassailable Tips To mammal A improved Online Video Game Player

  There are correspondingly many things in force considering great video gaming and the ideas that make your experience more fun. It never hurts to learn more more or less this fun method of recreation and how to acquire the most out of any gaming experience. scrutiny the article under for some great insider assistance you can use for success.

  If you are a gamer, you already know that video gaming can be a beautiful expensive hobby. If you want to purchase the latest and greatest extra game, it will usually cost you at least $50 or $60. since you sink that nice of grant in a extra game, reach your research and check out several reviews on this extra game. Be positive it is one that will pay for you in the same way as countless hours of pleasure previously you purchase it.

  For parents, video games can gift a real conundrum. Your kids utterly want to act out the latest and greatest games that their friends are talking about, but you want to have some rule over what they experience. The answer is simple: get a little multi-player gaming next your children! play together bearing in mind them suitably that you know what they’re seeing and doing.

  Pay attention to how much child support your pubescent is spending on video games. These products aren’t cheap and there is often the option of buying more add-ons within the game itself. Set monthly and once a year limits on the amount of keep that can be spent upon video games. Also, have conversations gone your kids not quite budgeting.

  Video games are a lot of fun, but they can be quite tricky, too. If you are stuck upon a game, go online and search for cheats. Most games have some sort of cheat or cheats that can create them a lot easier. handily search in your favorite search engine and you can easily locate cheats to create your game put on an act better.

  Use video game playing grow old to put into action your children. Does your child love to operate video games? do you have a hard period motivating him to much of anything? As your child completes chores, allow him to perform a certain amount of video game time. For instance, if you desire your son to realize the dishes, let him play-act for half an hour later than he completes this task.

  When choosing video games for your children, it is important to reach a tiny research first. create use of the rating symbols upon the stomach of the packaging, and the game descriptions upon the back. But, you can as well as gain essential guidance by talking to new kids, parents and checking out online forums to acquire genuine answers just about capture content.

  Try the library to give a game a shot previously you buy it. Public libraries sometimes carry games that you are allowed to borrow for free. There are often games for many every other systems, thus just check the catalog to look if the one you desire is available.

  Wait for game of the year editions of major titles. These often arrive out a year or more after the original title, but add together a lot of the downloadable and new content that was released in stages after the initial title. These games meet the expense of a lot more bang for the buck.

  KW:
  WEBTOON Coins Free 2021
  Free WEBTOON Coins 2021
  Coins For WEBTOON Hack 2021
  WEBTOON Fastpass Hack 2021
  WEBTOON Unlimited Coins Apk 2021
  WEBTOON Coins 2021

 6. دیدگاه شما در انتظار بررسی می‌باشد

  Fast Pass WEBTOON Hack 2021

  sealed Tips To creature A improved Online Video Game Player

  There are therefore many things committed afterward great video gaming and the ideas that make your experience more fun. It never hurts to learn more practically this fun method of recreation and how to acquire the most out of any gaming experience. laboratory analysis the article under for some good insider guidance you can use for success.

  If you are a gamer, you already know that video gaming can be a beautiful costly hobby. If you want to buy the latest and greatest new game, it will usually cost you at least $50 or $60. in the past you sink that kind of keep in a other game, attain your research and check out several reviews upon this further game. Be distinct it is one that will have the funds for you later than countless hours of pleasure past you buy it.

  For parents, video games can present a real conundrum. Your kids categorically desire to put on an act the latest and greatest games that their links are talking about, but you want to have some govern beyond what they experience. The solution is simple: attain a little multi-player gaming afterward your children! play together like them consequently that you know what they’re seeing and doing.

  Pay attention to how much child maintenance your youth is spending upon video games. These products aren’t cheap and there is often the unconventional of buying more add-ons within the game itself. Set monthly and twelve-monthly limits on the amount of grant that can be spent upon video games. Also, have conversations like your kids virtually budgeting.

  Video games are a lot of fun, but they can be quite tricky, too. If you are ashore upon a game, go online and search for cheats. Most games have some sort of cheat or cheats that can create them a lot easier. helpfully search in your favorite search engine and you can easily locate cheats to create your game work better.

  Use video game playing period to get going your children. Does your child love to act out video games? accomplish you have a hard mature motivating him to much of anything? As your child completes chores, permit him to bill a certain amount of video game time. For instance, if you want your son to pull off the dishes, let him law for half an hour as soon as he completes this task.

  When choosing video games for your children, it is important to accomplish a little research first. create use of the rating symbols on the front of the packaging, and the game descriptions on the back. But, you can as well as get vital guidance by talking to extra kids, parents and checking out online forums to acquire genuine answers about seize content.

  Try the library to find the money for a game a shot previously you buy it. Public libraries sometimes carry games that you are allowed to borrow for free. There are often games for many alternative systems, suitably just check the catalog to see if the one you want is available.

  Wait for game of the year editions of major titles. These often come out a year or more after the original title, but affix a lot of the downloadable and further content that was released in stages after the initial title. These games present a lot more bang for the buck.

  KW:
  How To Get WEBTOON Coins For Free 2021
  WEBTOON Unlimited Coins Apk 2021
  What Are WEBTOON Coins 2021
  WEBTOON Coins 2021
  How To Get Coins On WEBTOON 2021
  WEBTOON How To Get Free Coins 2021

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید